Kontakt

Kontakta oss

Välkommen av ta del av vår kompetens. Hos oss arbetar medarbetare med akademisk utbildning och personlig erfarenhet från ledarskap och en rad olika branscher. Slå gärna en signal eller skriv ett mail.

Våra medarbetare är vårt erbjudande.

Våra medarbetare

Michaëla Berglund 

Group CEO · Senior Partner

michaela.berglund@michaelberglund.se
Carina Thorén
Carina Thorén

Managing Director Executive Search · Partner

carina.thoren@michaelberglund.se
Ewa Olszewski

Senior Partner · Board Member

ewa.olszewski@michaelberglund.se
Joakim Säll

Senior Partner · Board Member

joakim.sall@michaelberglund.se
Björn Ulfberg

Managing Director for Interim Effect · Partner

bjorn.ulfberg@michaelberglund.se
Henrik Friman 

Managing Director of Board Value · Partner

henrik.friman@michaelberglund.se
Patrik Peter

Managing Director of Leadership Acceleration · Partner

patrik.peter@michaelberglund.se
Jenny Westring

Associated Senior Consultant

Jenny.westring@michaelberglund.se
Amelie Wallin

Associated Senior Consultant

amelie.wallin@michaelberglund.se
Cecilia Geijron Olrog

Associated Senior Consultant

cecilia.g.olrog@michaelberglund.se
Karolina Sidwall

Director · Head of Sjukvårdens Ledarskapsakademi

karolina.sidwall@michaelberglund.se
Melina Vinberg-Hjalmarsson
Melina Vinberg-Hjalmarsson

Key Account Manager

melina.vinberg@michaelberglund.se
Nina Axelsson

Course Coordinator

nina.axelsson@michaelberglund.se
Carolina Elmqvist Strömberg

Leverans- & Eventansvarig

carolina.elmqvist@michaelberglund.se
Leoni Kjellvertz

Course Assistant

leoni.kjellvertz@michaelberglund.se
Robin Berglund

Deputy CEO · Managing Director Dmatch

Michaël Berglund

Founder

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Vårt nyhetsbrev är till för dig som är intresserad av ledarskap, styrelsearbete och karriärutveckling. Här berättar vi också om våra publika rekryteringsuppdrag, kommande utbildningar och bjuder in till intressanta seminarier och evenemang.